Вітаємо Борисова Павла з черговою перемогою.

VIІI Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

1-3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Сприяли проведенню фінального етапу Форуму Український альянс по боротьбі з підробками та піратством, Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», Громадська організація «Здорове людство», Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус».

Участь у заході брали учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, студенти вищих навчальних закладів, які мали досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. У фіналі було представлено 164 наукових проекти (159 учасників), за категоріями: Анатомія і фізіологія людини, Ботаніка, Екологія та проблеми довкілля, Енергозберігаючі технології, Зоологія, Мікробіологія, Науки про Землю (географія, геологія), Психологія та охорона здоров’я, Фізика і астрономія, Хімія і біохімія.

Відповідно до протоколів журі переможцями і призерами визнано 83 конкурсанти. Фіналісти отримали від офіційних партнерів Форуму призи та подарунки.

Одним із переможців став учень 10 класу Пологівської гімназії «Основа» Борисов Павло, який посів ІІ місце у номінації «Енергозберігаючі технології». Під час перебігу змагання визначались інноваційні проекти, які заслуговують на впровадження в практичну діяльність людини. Борисов Павло набрав максимальну кількість балів від членів журі (100б.) і нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за інноваційний проект «Еко-ферма – виклик сучасності»

Дадіані Ірину Володимирівну нагороджено подякою за підготовку фіналіста форуму.

За результатами двох етапів Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» підготовлена електронна збірка тез молодих науковців, яку можна скачати за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B-jinB3gu56DUUM4OG9teGVYQWc/view?usp=sharing.


Відпочинок та плідна праця дає свої результати

Учень 10-А класу, гімнагії "Основа", Борисов Павло гідно представив свою наукову роботу на квесті "Аграрний марафон" .


І знову перемога!

 З 16 по 18 травня 2017р. в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів, у якому взяли участь учні Пологівської гімназії «Основа». Представлені були проекти у трьох різних номінаціях. За результатами конкурсу у номінації «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія» учень 9-А класу Савічев Владислав посів І місце; у номінації «Сільськогосподарське винахідництво» учень 9-А класу Борисов Павло посів ІІ місце; у номінації «Ресурси та енергозбереження» учень 7-А класу Вєтров Ярослав та учень 9-А класу Борисов Павло посіли ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою

7-8 квітня 2017р. в м. Київі у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася ІV Всеукраїнська олімпіада «DreamECO». Учень 9 класу Пологівської гімназії «Основа» Борисов Павло представив на конкурсі проект «Екоферма – виклик сучасності» у категорії «Ресурси та енергія». Керівник проекту – вчитель фізики Пологівської гімназії «Основа» Дадіані Ірина Володимирівна. Павло посів І місце, нагороджений дипломом та Золотою медаллю за перемогу в конкурсі і отримав спеціальний приз – планшет.

Знай наших!

Ділемося враженнями "Осіння школа МАН" (м.Київ)

Кожне місто нашої країни дивовижне по-своєму. Проте мені завжди хочеться вирізнити саме нашу столицю – Київ. Я завжди мріяла відвідати це чудове місто. І ось, нарешті, моя мрія здійснилась завдяки моїй рідній школі.

У цьому році я пишу наукову роботу по математиці. Для високої підготовки до написання роботи учням 9-10 класів запропонували поїздку до Києва, де викладачі Малої академії наук безкоштовно прочитають лекції. Звичайно, ми, не роздумуючи, погодилися. Я ні на секунду не пожалкував про своє рішення.

Наша група складалась із 6 учнів і двох вчителів. Жили ми в хостелі. Насправді, очікування і реальність були різними. Умови були більш ніж задовільні, всі були в захваті. В цьому ж помешканні ми й навчалися в спеціально обладнаних аудиторіях. Ми доволі багато часу проводили на лекціях, але й для дозвілля залишився час. Хоч його було досить мало, проте ми провили його з задоволенням. Ми придумували багато цікавих ігор і розваг, навіть поділилися на команди, малювали плакати, які потім презентували перед іншими учнями і викладачами.

Ми познайомилися з учнями з різних шкіл України, добре провели час, з багатьма спілкуємося і зараз. Побували на майдані Незалежності, Хрещатику, стадіоні, на Подолі, в Пущі-Водиці. Обійшли майже півміста за весь день. Нам дуже сподобалося!

Насправді, Київ досить дивовижне місто, в ньому панує своє життя… Я гадаю, що жити в великому місті- це мрія кожної людини.

Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

7 – 9 лютого 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

 

На фінальний етап були запрошені 138 молодих раціоналізаторів і винахідників віком від 16 до 23 років. Учасником фіналу став Драбчук Ілля учень 10 класу Пологівської гімназії «Основа» . Він представив свій проект : « Дослідженя економічно вигідного переходу на новий альтернативний вид опалення навчальних закладів Пологівського району» в категорії «Ресурси енергозбереження». За результатами конкурсу учень отримав перемогу у номінації «Глядацька симпатія».

Вітаємо переможця.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно), організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, учня 7 класу Пологівського НВК Савічева Владислава Віталійовича за зайняте ІІ місце у секції «Ресурси енеогозбереження та науки про Землю». Владислав виступив на конкурсі з проектом “Дослідження економічного та практично вигідного застосування люмінесцентних ламп у КУ «Пологівський НВК”.